Останні новини

Графік роботи офісів у січні
Графік роботи офісів у січні
Графік роботи офісів у грудні
Графік роботи офісів у грудні
Новорічний розіграш
Новорічний розіграш
Зміна тарифних планів
Зміна тарифних планів

Підключення від 1 гривні

Підключитись

Інформаційно довідковий ресурс

Help BCM – Інструкції, поради, схеми, налаштування

Переглянути

Про нас

Компанія БКМ була створена з метою надання послуг доступу до мережі Інтернет. Послуги інтернет-провайдера БКМ вже надаються у більш ніж 40-ка населених пунктах. І ми на цьому не зупиняємось!

Кожен абонент провайдера БКМ окрім швидкісного інтернету отримує значну кількість додаткових сервісів. Ми піклуємось про своїх абонентів і створили зручну систему керування послугами зі свого персонального кабінету, в тому числі оплата послуг. Абоненти мережі цілодобово мають можливість отримати безкоштовні консультації в телефонному режимі.

Компанія БКМ активно будує телекомунікаційні мережі з використанням новітніх технологій. В роботі мережі використовується сертифіковане професійне обладнання, впроваджуються передові програмні комплекси та платформи, проводиться постійне вдосконалення кваліфікації персоналу з метою покращення якості послуг, що надаються.

Підключіться до нас і отримайте максимум якісних послуг!

Ми здійснюємо підключення в таких нaселених пунктaх: Антонів, Безпечна, Безугляки, Біла Церква, Буки, Великополовецьке, Володарка, Гайворон, Дрозди, Дулицьке, Завадівка, Зрайки, Кам`яна Гребля, КМ “Хуторок”, Лобачів, Мазепинці, Мала Михайлівка, Малополовецьке, Матюші, Нова Пустоварівка, Петрашівка, Пищики, Піщана, Пустоварівка, Руда, Селекція, Сквира, Скибинці, Таборів, Тарасівка, Тарасівка, Тетіїв, Трушки, Тхорівка, Фурси, Черепин, Черепинка, Чмирівка, Чубинці, Шамраївка, Шкарівка.