До уваги абонентів!

При використанні плейлиста для перегляду цифрового телебачення на Smart-TV, що надавався по http-протоколу, деякі телеканали можуть не відтворюватися.
Для виправлення ситуації скористайтеся, будь ласка, інструкціями на сайті:

https://help.bcm.net.ua/yak-vstavyty-plejlyst-ottplayer/

Останні новини

Акція "Зафіксуй ціну"
Акція "Зафіксуй ціну"
Акція “Літо 2018”
Акція “Літо 2018”
Акція “Рік без абонплати”
Акція “Рік без абонплати”
Телебачення OTT
Телебачення OTT

Підключення від 1 гривні

Підключитись

Інформаційно довідковий ресурс

Help BCM – Інструкції, поради, схеми, налаштування

Переглянути

Про нас

Компанія БКМ була створена з метою надання послуг доступу до мережі Інтернет. Послуги інтернет-провайдера БКМ вже надаються у більш ніж 20-ти населених пунктах. І ми на цьому не зупиняємось!

Кожен абонент провайдера БКМ окрім швидкісного інтернету отримує значну кількість додаткових сервісів. Ми піклуємось про своїх абонентів і створили зручну систему керування послугами зі свого персонального кабінету, в тому числі оплата послуг. Абоненти мережі цілодобово мають можливість отримати безкоштовні консультації в телефонному режимі.

Компанія БКМ активно будує телекомунікаційні мережі з використанням новітніх технологій. В роботі мережі використовується сертифіковане професійне обладнання, впроваджуються передові програмні комплекси та платформи, проводиться постійне вдосконалення кваліфікації персоналу з метою покращення якості послуг, що надаються.

Підключіться до нас і отримайте максимум якісних послуг!

Ми здійснюємо підключення в таких нaселених пунктaх: Антонів, Безугляки, Біла Церква, Великополовецьке, Володарка, Гайворон, Дрозди, Кам`яна Гребля, Мазепинці, Мала Михайлівка, Матюші, Нова Пустоварівка, Пищики, Піщана, Пустоварівка, Руда, Селекція, Сквира, Тарасівка, Трушки, Тхорівка, Фурси, Чмирівка, Шамраївка, Шкарівка.