Останні новини

Графік роботи офісів у грудні
Графік роботи офісів у грудні
Новорічний розіграш
Новорічний розіграш
Зміна тарифних планів
Зміна тарифних планів
Відкриті вакансії
Відкриті вакансії

Підключення від 1 гривні

Підключитись

Інформаційно довідковий ресурс

Help BCM – Інструкції, поради, схеми, налаштування

Переглянути

Про нас

Компанія БКМ була створена з метою надання послуг доступу до мережі Інтернет. Послуги інтернет-провайдера БКМ вже надаються у більш ніж 30-ти населених пунктах. І ми на цьому не зупиняємось!

Кожен абонент провайдера БКМ окрім швидкісного інтернету отримує значну кількість додаткових сервісів. Ми піклуємось про своїх абонентів і створили зручну систему керування послугами зі свого персонального кабінету, в тому числі оплата послуг. Абоненти мережі цілодобово мають можливість отримати безкоштовні консультації в телефонному режимі.

Компанія БКМ активно будує телекомунікаційні мережі з використанням новітніх технологій. В роботі мережі використовується сертифіковане професійне обладнання, впроваджуються передові програмні комплекси та платформи, проводиться постійне вдосконалення кваліфікації персоналу з метою покращення якості послуг, що надаються.

Підключіться до нас і отримайте максимум якісних послуг!

Ми здійснюємо підключення в таких нaселених пунктaх: Антонів, Безпечна, Безугляки, Біла Церква, Буки, Великополовецьке, Володарка, Гайворон, Дрозди, Дулицьке, Завадівка, Зрайки, Кам`яна Гребля, КМ “Хуторок”, Лобачів, Мазепинці, Мала Михайлівка, Матюші, Нова Пустоварівка, Петрашівка, Пищики, Піщана, Пустоварівка, Руда, Селекція, Сквира, Скибинці, Таборів, Тарасівка, Тетіїв, Трушки, Тхорівка, Фурси, Черепин, Чмирівка, Чубинці, Шамраївка, Шкарівка.