Перевірка швидкості

Перевірка швидкості

 Перевірити швидкість Інтернет

Звертаємо увагу на те, що найбільш точні дані, з точки зору наданих провайдером послуг, можна отримати при прямому підключенні мережевого кабелю до комп'ютера.

Якщо швидкість дійсно не відповідає поточному типу підключення, ви можете скористатися наступною схемою для самостійного пошуку причин і шляхів вирішення проблеми.

Швидкість — певна швидкість доступу до мережі Інтернет (пропускна здатність каналу відносно наданого тарифного плану) у світовий та UA-IX сегмент. Сама ж швидкість скачування може залежати від ресурсу, з якого відбувається отримання інформації, також від пропускної спроможності транзитних магістральних каналів.

Сервіси тестування швидкості не дають коректного відображення і створені для приблизних розрахунків; в різний час сервери, з якими відбувається зв’язок для тестування, можуть бути навантажені і видавати різні результати. Тобто всі подібні тести - умовні, особливо для закордонного сегменту. Завантажити широку смугу пропускання можна, тільки якщо влаштовувати багатопотокове скачування, якщо ресурс дозволяє і може, або одночасне скачування з різних ресурсів.

Якщо у вас є підозра на низьку швидкість доступу до інтернету, радимо Вам використати статтю на нашому Інформаційно-довідковому ресурсі.